Műszakvezető

  • Cég neve

    Fiege

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Fiege

A FIEGE vállalat egy 1873-ban alapított családi vállalkozásból nőtte ki magát egy világszerte 23.000 főt foglalkoztató nagyvállalattá. Magyarországon A FIEGE Kft. az elmúlt 16 évben az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött, ahol jelenleg több mint 550 főt foglalkoztatunk, feladataink folyamatosan bővülnek.

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol figyelünk egymásra, fontos a jó csapat, a támogatás, és van lehetőség fejlődésre, karrierre? Akkor jelentkezz hozzánk szigetszentmiklósi telephelyünkre Műszakvezetőnek!

Főbb feladatok, munkák

  • A műszak irányítása, raktári folyamatok koordinálása az adott területen
  • A területéhez tartozó beosztottak motiválása, irányítása, munkájának szervezése
  • Gazdálkodás a rábízott erőforrásokkal (humán és technikai eszközök)
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal
  • Vevői és vállalati KPI-ok célértékek elérése
  • A beosztottak folyamatos képzése, értékelése
  • Vezetése alá tartozó kollégák hatékonyságának ellenőrzése, visszajelzés a kollégák felé
  • Műszak szervezés, beosztások készítése, munkaidő betartatása
  • Munka-tűz és balesetvédelmi szabályok elsajátítása, betartatása
  • Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Csapatvezetési készség (feladatkiosztás és felügyelet)
  • Középfokú végzettség
  • Problémamegoldó készség
  • Nyitottság a változásokra
  • A raktárgazdálkodási folyamatok megfelelő ismerete és gyakorlata
  • Az MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • 2 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Középiskolai/technikusi végzettség
  • WMS rendszer ismeret

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra egy nemzetközi, stabil hátterű vállalatnál, ahol hosszútávon számítunk szakértelmedre;
  • SZÉP kártyádra havonta bruttó 30.000 Ft Cafeteria juttatást biztosítunk
  • Tömegközlekedéssel vagy gépjárművel érkezel? Mi támogatjuk a munkába járásod. Autó esetén pedig ingyenes parkolóhelyed lesz;
  • Az „elengedhetetlen” napi kávék mellett heti gyümölcsnapokkal, őszi vitamincsomaggal, húsvéti/karácsonyi ajándékcsomaggal (és még sok mással) várunk;
  • Wellbeing megoldásunk során térítésmentesen veheted igénybe a partnereink által kínált sportolási alternatívákat (kondi, úszás, foci);
  • Remek hangulatú céges rendezvényeinken lehetőséged lesz jobban megismerni a többi területen dolgozó kollégát is.